ofi1925.gr

Ο.Φ.Η. 1925 official website

Δείτε όλο το πρόγραμμα της Σούπερ Λίγκ 2018-19

Δείτε αναλυτικά τις αγωνιστικές, μετά την κλήρωση του πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Σούπερ Λίγκ 2018-19:

1η Αγωνιστική 16η

Ξάνθη-Παναθηναϊκός

ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

Παναιτωλικός-Ατρόμητος

Πανιώνιος-ΟΦΗ

Λαμία-Άρης

ΠΑΟκ-Αστέρας

Ολυμπιακός-Λεβαδειακός

Απόλλων Σμύρνης-Λάρισα

2η Αγωνιστική 17η

Παναιτωλικός-ΟΦΗ

Πανιώνιος-ΠΑΟΚ

Ατρόμητος-Ξάνθη

Αστέρας-ΑΕΚ

Παναθηναϊκός-Λαμία

Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα

Άρης-ΑΕΛ

Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης

3η Αγωνιστική 18η

ΟΦΗ-ΠΑΟΚ

Ξάνθη-Παναιτωλικός

ΑΕΚ-Πανιώνιος

Λαμία-Ατρόμητος

Ολυμπιακός-Αστέρας

ΑΕΛ-Παναθηναϊκός

Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα

Άρης-Λεβαδειακός

4η Αγωνιστική 19η

Ξάνθη-ΟΦΗ

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Παναιτωλικός-Λαμία

Πανιώνιος-Ολυμπιακός

Ατρόμητος-ΑΕΛ

Αστέρας-Απόλλων Σμύρνης

Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός

ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης

5η Αγωνιστική 20η

ΟΦΗ-ΑΕΚ

Λαμία-Ξάνθη

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

ΑΕΛ-Παναιτωλικός

Απόλλων Σμύρνης-Πανιώνιος

Λεβαδειακός-Ατρόμητος

Άρης-Αστέρας

6η Αγωνιστική 21η

Λαμία-ΟΦΗ

ΑΕΚ-Ολυμπιακός

Ξάνθη-ΑΕΛ

ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός-Λεβαδειακός

Πανιώνιος-Άρης

Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα

Αστέρας-Παναθηναϊκός

7η Αγωνιστική 22η

ΟΦΗ-Ολυμπιακός

ΑΕΛ-Λαμία

Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ

Λεβαδειακός-Ξάνθη

Άρης-ΠΑΟΚ

ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός-Πανιώνιος

Ατρόμητος-Αστέρας

8η Αγωνιστική 23η

ΑΕΛ-ΟΦΗ

Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης

Λαμία-Λεβαδειακός

ΑΕΚ-Άρης

Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός-Αστέρας

Πανιώνιος-Ατρόμητος

9η Αγωνιστική 24η

ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης

Λεβαδειακός-ΑΕΛ

Άρης-Ολυμπιακός

ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

Αστέρας-Ξάνθη

Ατρόμητος-ΠΑΟΚ

Πανιώνιος-Παναιτωλικός

10η Αγωνιστική 25η

Λεβαδειακός-ΟΦΗ

Απόλλων Σμύρνης-Άρης

ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Λαμία-Αστέρας

ΑΕΚ-Ατρόμητος

Ξάνθη-Πανιώνιος

ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός

11η Αγωνιστική 26η

ΟΦΗ-Άρης

ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός

Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης

Αστέρας-ΑΕΛ

Ατρόμητος-Ολυμπιακός

Πανιώνιος-Λαμία

Παναιτωλικός-ΑΕΚ

ΠΑΟΚ-Ξάνθη

12η Αγωνιστική 27η

ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ

Άρης-Παναθηναϊκός

Λεβαδειακός-Αστέρας

Απόλλων Σμύρνης-Ατρόμητος

ΑΕΛ-Πανιώνιος

Ολυμπιακός-Παναιτωλικός

Λαμία-ΠΑΟΚ

ΑΕΚ-Ξάνθη

13η Αγωνιστική 28η

ΟΦΗ-Παναθηναϊκός

Αστέρας-ΠΑΣ Γιάννινα

Ατρόμητος-Άρης

Πανιώνιος-Λεβαδειακός

Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης

ΠΑΟΚ-ΑΕΛ

Ξάνθη-Ολυμπιακός

ΑΕΚ-Λαμία

14η Αγωνιστική 29η

Αστέρας-ΟΦΗ

Παναθηναϊκός-Ατρόμητος

ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος

Άρης-Παναιτωλικός

Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ

Απόλλων Σμύρνης-Ξάνθη

ΑΕΛ-ΑΕΚ

Ολυμπιακός-Λαμία

15η Αγωνιστική 30η

ΟΦΗ-Ατρόμητος

Πανιώνιος-Αστέρας

Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός

ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

Ξάνθη-Άρης

ΑΕΚ-Λεβαδειακός

Λαμία-Απόλλων Σμύρνης

Ολυμπιακός-ΑΕΛ