ofi1925.gr

Ο.Φ.Η. 1925 official website

Αγώνες

Δείτε τα αποτελέσματα όλων των αγωνιστικών στην Football league. Κάντε ΚΛΙΚ σε κάθε αγώνα του ΟΦΗ για να διαβάσετε αναλυτικά για την αναμέτρηση.

   
ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Α.Ε. Καραϊσκάκης   
Εργοτέλης – Καλλιθεα   
Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας  
Παναχαϊκή – Τρίκαλα   
Βέροια – Απόλλων Καλαμαριάς  
Άρης – Αιγινιακός  
Σπάρτη – Παναιγιάλειος  
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας   
Πανσερραϊκός – ΟΦΗ  
2η αγωνιστική
Εργοτέλης – ΑΟΧ/Κισσαμικός  
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός   
Καλλιθέα – Παναχαϊκή  
Απόλλων Λάρισας – Βέροια   
Τρίκαλα – Αρης  
Απόλλων Καλαμαριάς – Σπάρτη   
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας   
Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός   
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ   
3η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Αχαρναϊκός   
Παναχαϊκή – Εργοτέλης  
Βέροια – Α.Ε. Καραϊσκάκης   
Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας  
Δόξα Δράμας – Τρίκαλα   
Πανσερραϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς  
ΟΦΗ – Αιγινιακός  
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος   
   
4η αγωνιστική
Παναχαϊκή – ΑΟΧ/Κισσαμικός  
Αχαρναϊκός – Βέροια   
Εργοτέλης – Άρης   
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Σπάρτη  
Καλλιθέα -Δόξα Δράμας   
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός   
Τρίκαλα – ΟΦΗ  
Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας   
Αιγινιακός – Παναιγιάλειος  
5η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Βέροια  
Άρης – Παναχαϊκή   
Σπάρτη – Αχαρναϊκός   
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης  
Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καραϊσκάκης  
ΟΦΗ – Καλλιθέα   
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας   
Παναιγιάλειος – Τρίκαλα   
Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς   
6η αγωνιστική
Άρης – ΑΟΧ/Κισσαμικός  
Βέροια – Σπάρτη  
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας   
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός   
Εργοτέλης – ΟΦΗ   
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας   
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος   
Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός   
Τρίκαλα – Απόλλων Καλαμαριάς   
7η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Σπάρτη   
Δόξα Δράμας – Άρης   
Πανσερραϊκός – Βέροια   
ΟΦΗ – Παναχαϊκή   
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός   
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης  
Αιγινιακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης  
Απόλλων Καλαμαριάς – Καλλιθέα   
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας   
8η αγωνιστική
Δόξα Δράμας – ΑΟΧ/Κισσαμικός   
Σπάρτη – Πανσερραϊκός  
Άρης – ΟΦΗ   
Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας   
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος   
Αχαρναϊκός – Αιγινιακός   
Εργοτέλης – Απόλλων Καλαμαριάς   
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Τρίκαλα   
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας   
9η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Πανσερραϊκός   
ΟΦΗ – Δόξα Δράμας   
Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη   
Παναιγιάλειος – Άρης   
Αιγινιακός – Βέροια   
Απόλλων Καλαμαριάς – Παναχαϊκή  
Τρίκαλα – Αχαρναϊκός   
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης   
Καλλιθέα – Α.Ε. Καραϊσκάκης   
10η αγωνιστική
ΟΦΗ – ΑΟΧ/Κισσαμικός   
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας   
Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος   
Σπάρτη – Αιγινιακός   
Άρης – Απόλλων Καλαμαριάς   
Βέροια – Τρίκαλα   
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας   
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα   
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης   
11η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας   
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ   
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός   
Απόλλων Καλαμαριάς – Δόξα Δράμας   
Τρίκαλα – Σπάρτη   
Απόλλων Λάρισας – Άρης   
Καλλιθέα – Βέροια   
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή   
Εργοτέλης – Αχαρναϊκός   
12η αγωνιστική
Παναιγιάλειος – ΑΟΧ/Κισσαμικός   
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός   
ΟΦΗ – Απόλλων Καλαμαριάς   
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα   
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας   
Σπάρτη - Καλλιθέα   
Άρης – Α.Ε. Καραϊσκάκης   
Βέροια – Εργοτέλης   
Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή   
13η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Αιγινιακός   
Απόλλων Καλαμαριάς – Παναιγιάλειος   
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας   
Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ   
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός   
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας   
Εργοτέλης – Σπάρτη   
Αχαρναϊκός – Άρης   
Παναχαϊκή – Βεροια   
14η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟΧ/Κισσαμικός   
Αιγινιακός -Τρίκαλα   
Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας   
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα   
ΟΦΗ – Α.Ε. Καραϊσκάκης   
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης   
Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός   
Σπάρτη – Παναχαϊκή   
Βέροια – Άρης   
15η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Τρίκαλα 
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς   
Καλλιθέα – Αιγινιακός   
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Πανιαιγάλειος   
Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας   
Αχαρναϊκός – ΟΦΗ   
Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός   
Βέροια – Δόξα Δράμας   
Άρης – Σπάρτη   
16η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ/Κισσαμικός   
Τρίκαλα – Καλλιθέα  
Απόλλων Καλαμαριάς – Α.Ε.Καραϊσκάκης   
Αιγινιακός – Εργοτέλης   
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός   
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή   
ΟΦΗ – Βέροια   
Πανσερραϊκός – Άρης   
Σπάρτη – Δόξα Δράμας   
17η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Καλλιθέα   
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας   
Εργοτέλης – Τρίκαλα  
Αχαρναϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς   
Παναχαϊκή – Αιγινιακός   
Βέροια – Παναιγιάλειος   
Άρης -Αναγέννηση Καρδίτσας   
Σπάρτη – ΟΦΗ   
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός  
18η αγωνιστική
Α.Ε. Καραϊσκάκης – ΑΟΧ/Κισσαμικός  
Καλλιθεα – Εργοτέλης  
Απόλλων Λάρισας – Αχαρναϊκός  
Τρίκαλα – Παναχαϊκή  
Απόλλων Καλαμαριάς – Βέροια  
Αιγινιακός – Άρης  
Παναιγιάλειος – Σπάρτη  
Αναγέννηση Καρδίτσας – Δόξα Δράμας  
ΟΦΗ – Πανσερραϊκός  
19η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Εργοτέλης  
Αχαρναϊκός –  Α.Ε. Καραϊσκάκης    
Παναχαϊκή – Καλλιθέα  
Βέροια – Απόλλων Λάρισας  
Αρης – Τρίκαλα  
Σπάρτη – Απόλλων Καλαμαριάς  
Δόξα Δράμας – Αιγινιακός  
Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος  
ΟΦΗ – Αναγέννηση Καρδίτσας  
20η αγωνιστική
Αχαρναϊκός – ΑΟΧ/Κισσαμικός  
Εργοτέλης – Παναχαϊκή  
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Βέροια  
Απόλλων Λάρισας – Σπάρτη  
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας  
Απόλλων Καλαμαριάς – Πανσερραϊκός  
Αιγινιακός  – ΟΦΗ  
Παναιγιάλειος – Αναγέννηση Καρδίτσας  
   
21η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός  – Παναχαϊκή  
Βέροια – Αχαρναϊκός  
Άρης – Εργοτέλης  
Σπάρτη – Α.Ε. Καραϊσκάκης  
Δόξα Δράμας – Καλλιθέα  
Πανσερραϊκός  – Απόλλων Λάρισας  
ΟΦΗ – Τρίκαλα  
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Καλαμαριάς  
Παναιγιάλειος  – Αιγινιακός  
22η αγωνιστική
Βέροια  – ΑΟΧ/Κισσαμικός  
Παναχαϊκή  – Άρης  
Αχαρναϊκός – Σπάρτη  
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας  
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Πανσερραϊκός  
Καλλιθέα – ΟΦΗ  
Απόλλων Λάρισας – Αναγέννηση Καρδίτσας  
Τρίκαλα  – Παναιγιάλειος  
Απόλλων Καλαμαριάς  – Αιγινιακός  
23η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Άρης  
Σπάρτη – Βέροια   
Δόξα Δράμας –Παναχαϊκή  
Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός  
ΟΦΗ –Εργοτέλης  
Αναγέννηση Καρδίτσας – Α.Ε. Καραϊσκάκης  
Παναιγιάλειος – Καλλιθέα  
Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας  
Απόλλων Καλαμαριάς – Τρίκαλα  
24η αγωνιστική
Σπάρτη – ΑΟΧ/Κισσαμικός  
Άρης  – Δόξα Δράμας  
Βέροια – Πανσερραϊκός  
Παναχαϊκή – ΟΦΗ  
Αχαρναϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας    
Εργοτέλης –  Παναιγιάλειος  
Α.Ε. Καραϊσκάκης –  Αιγινιακός  
Καλλιθέα  – Απόλλων Καλαμαριάς  
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα  
25η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Δόξα Δράμας  
Πανσερραϊκός – Σπάρτη  
ΟΦΗ  – Άρης  
Αναγέννηση Καρδίτσας – Βέροια  
Παναιγιάλειος–  Παναχαϊκή  
Αιγινιακός – Αχαρναϊκός  
Απόλλων Καλαμαριάς – Εργοτέλης   
Τρίκαλα Α.Ε.– Καραϊσκάκης  
Απόλλων Λάρισας – Καλλιθέα  
26η αγωνιστική
Πανσερραϊκός - ΑΟΧ/Κισσαμικός   
Δόξα Δράμας - ΟΦΗ  
Σπάρτη  - Αναγέννηση Καρδίτσας  
Άρης - Παναιγιάλειος   
Βέροια - Αιγινιακός  
Παναχαϊκή - Απόλλων Καλαμαριάς   
Αχαρναϊκός - Τρίκαλα   
Εργοτέλης - Απόλλων Λάρισας   
Α.Ε. Καραϊσκάκης- Καλλιθέα  
27η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός - ΟΦΗ   
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανσερραϊκός  
Παναιγιάλειος - Δόξα Δράμας  
Αιγινιακός - Σπάρτη   
Απόλλων Καλαμαριάς - Άρης  
Τρίκαλα - Βέροια  
Απόλλων Λάρισας - Παναχαϊκή   
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός   
Εργοτέλης - Α.Ε. Καραϊσκάκης  
28η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΟΧ/Κισσαμικός  
ΟΦΗ  - Παναιγιάλειος   
Πανσερραϊκός - Αιγινιακός   
Δόξα Δράμας  - Απόλλων Καλαμαριάς   
Σπάρτη -Τρίκαλα   
Άρης - Απόλλων Λάρισας   
Βέροια - Καλλιθέα   
Παναχαϊκή - Α.Ε. Καραϊσκάκης  
Αχαρναϊκός - Εργοτέλης   
29η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός - Παναιγιάλειος  
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας  
Απόλλων Καλαμαριάς - ΟΦΗ  
Τρίκαλα  - Πανσερραϊκός   
Απόλλων Λάρισας - Δόξα Δράμας  
Καλλιθέα - Σπάρτη   
Α.Ε. Καραϊσκάκης - Άρης   
Εργοτέλης - Βέροια   
Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός   
30η αγωνιστική
Αιγινιακός  – ΑΟΧ/Κισσαμικός  
Παναιγιάλειος  – Απόλλων Καλαμαριάς  
Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα  
ΟΦΗ - Απόλλων Λάρισας  
Πανσερραϊκός - Καλλιθέα  
Δόξα Δράμας - Α.Ε. Καραϊσκάκης  
Σπάρτη – Εργοτέλης    
Άρης - Αχαρναϊκός  
Βεροια -Παναχαϊκή   
31η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Απόλλων Καλαμαριάς  
Τρίκαλα - Αιγινιακός  
Απόλλων Λάρισας – Παναιγιάλειος  
Καλλιθέα –  Αναγέννηση Καρδίτσας  
Α.Ε. Καραϊσκάκης - ΟΦΗ  
Εργοτέλης – Πανσερραϊκός  
Αχαρναϊκός –  Δόξα Δράμας  
Παναχαϊκή – Σπάρτη  
Άρης – Βέροια  
32η αγωνιστική
Τρίκαλα – ΑΟΧ/Κισσαμικός  
Απόλλων Καλαμαριάς – Απόλλων Λάρισας  
Αιγινιακός –  Καλλιθέα  
Πανιαιγάλειος –  Α.Ε. Καραϊσκάκης  
Αναγέννηση Καρδίτσας – Εργοτέλης    
ΟΦΗ –  Αχαρναϊκός  
Πανσερραϊκός – Παναχαϊκή  
Δόξα Δράμας – Βέροια  
Σπάρτη  – Άρης  
33η αγωνιστική
ΑΟΧ/Κισσαμικός  – Απόλλων Λάρισας  
Καλλιθέα – Τρίκαλα  
Α.Ε.Καραϊσκάκης Απόλλων – Καλαμαριάς  
Εργοτέλης – Αιγινιακός  
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος  
Παναχαϊκή  – Αναγέννηση Καρδίτσας  
Βέροια  – ΟΦΗ  
Άρης – Πανσερραϊκός   
Δόξα Δράμας – Σπάρτη  
34η αγωνιστική
Καλλιθέα – ΑΟΧ/Κισσαμικός  
Απόλλων Λάρισας Α.Ε. – Καραϊσκάκης  
Τρίκαλα – Εργοτέλης  
Απόλλων Καλαμαριάς - Αχαρναϊκός  
Αιγινιακός – Παναχαϊκή  
Παναιγιάλειος – Βέροια  
Αναγέννηση Καρδίτσας  - Άρης  
ΟΦΗ – Σπάρτη  
Πανσερραϊκός – Δόξα Δράμας